Wydarzenie roku! Festiwal Fotoforma już w czerwcu!

W dniach 13-14 czerwca 2024 roku, na Stadionie Narodowym odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Fotoforma. O zeszłorocznej edycji już pisaliśmy i możecie poczytać o naszych wnioskach z tej imprezy tutaj. Tymczasem z radością  informujemy z dużym wyprzedzeniem o tym wydarzeniu,  ponieważ najzwyczajniej nie może Cię na niej zabraknąć! Dlaczego? Dlatego, że suma korzyści, którą pasjonat fotografii i filmowania może na niej doświadczyć, będzie olbrzymia! 

Zeszłoroczny Festiwal Fotoforma zaistniał po raz pierwszy w kalendarium krajowych imprez o tematyce skupionej na fotografii i filmowaniu. Nikt nie wiedział, co przyniesie, jaki będzie? Przecież często początki bywają trudne i nie dało się przewidzieć, jak organizatorzy zrealizują szlachetną wizję Festiwalu.

Tymczasem było wspaniale! Festiwal odwiedziło w ubiegłym roku ponad 8000 osób z całej polski. Wielu z Was nie dotarło do Warszawy, chociażby z powodu tego, że zaliczyli inne imprezy tego typu. Tymczasem to Stadion Narodowy mógł się pochwalić imprezą genialnie przygotowaną i zorganizowaną. Imprezą, która w bardzo zbalansowany sposób połączyła możliwość zapoznania się i wypróbowania najnowszego sprzętu i to w zaskakująco szerokim asortymencie, z możliwością nabycia wiedzy na licznych warsztatach, prelekcjach i wykładach. Tę dobrą atmosferę było widać na uśmiechniętych twarzach uczestników imprezy.

Teraz może być tylko lepiej – więc możemy chyba z radością zaprosić Was do świadomego uczestnictwa w tym wydarzeniu. Sprawdźcie wcześniej pojawiające się na bieżąco informacje o wykładach i gościach specjalnych. Pomyślcie, czy najlepsze będzie dla Was odwiedzenie Festiwalu Fotoforma jednego dnia, czy zaliczenie całej imprezy. Nasza redakcja gościła na poprzedniej edycji w pierwszym dniu, ale wróciliśmy wszyscy także drugiego dnia, tyle bowiem atrakcyjnych nowości sprzętowych i wykładów zaoferowano, że nie sposób było ich sobie odmówić.

 

Tymczasem zasięgnęliśmy informacji o tym, co planuje nam zaoferować organizator i wiemy już, że w tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 13-14 czerwca na PGE Narodowy, będziemy mogli w cenie 49 zł uczestniczyć w dwóch dniach festiwalu. Po raz drugi, Festiwal Fotoforma ugoszczą wnętrza PGE Stadionu Narodowego w Warszawie. To miejsce w samym centrum stolicy Polski, dobrze znane, profesjonalne i świetnie skomunikowane. W tym roku jednak, do dyspozycji gości i wystawców, będą aż dwa piętra! Dzięki temu będzie więcej miejsca na warsztaty, wykłady oraz stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu foto-video-druk na świecie.

Uczestnictwo w warsztatach Masterclass to koszt 399 zł, a za fotospacer trzeba będzie zapłacić 99 zł. To właśnie te dwie propozycje z oferty mają szansę najbardziej nas wzmocnić i rozwinąć. Rozmawialiśmy z uczestnikami, którzy wzięli udział w tych aktywnościach w roku ubiegłym i właśnie zajęcia z wybranymi przez siebie Mistrzami zapamiętali najbardziej. Dodatkowo organizator zapewni:
Ponad 60 wykładów z udziałem czołowych fotografów i filmowców,
Ponad 150 marek z całego świata prezentujących najnowsze sprzęty foto-video,
Wyjątkowe promocje na zakup sprzętu,
Wystawy fotograficzne
Bezpłatną wypożyczalnię sprzętu
Polecamy zaglądanie na stronę festiwalu, gdzie na bieżąco będzie można zapoznać się z dnia na dzień uszczegóławianym planem imprezy. To właśnie wybór odpowiednich wykładów może okazać się najważniejszy. Promocyjne oferty kupna sprzętu (w zeszłym roku potężne przeceny), czy możliwość jego zobaczenia i przetestowania to tylko podstawa imprezy. Zapraszamy z pełnym przekonaniem, ponieważ nasze zeszłoroczne odwiedziny, wspominamy z uśmiechem. Było doskonale. Warto zarezerwować sobie ten termin i po prostu w warszawie się pojawić. Jak to się kiedyś mówiło? Satysfakcja gwarantowana ;-)