TORBA NA KAMERĘ MANFROTTO PRO LIGHT-CC-193N

Nieważne czy wyjeżdżamy na zagraniczną sesję zdjęciową czy idziemy w plener by filmować przyrodę lub przy okazji wycieczki chcemy wykonać kilka zdjęć aby odkryć kolejne funkcje w naszym ekwipunku. Jasne jest to, że nasz sprzęt musi być solidnie zabezpieczony. Bardzo często nawet najmniejsza rysa może spowodować kosztowną naprawę sprzętu lub po prostu potrzebę wymiany. Warto poświęcić trochę czasu, aby znaleźć odpowiednią ochronę dla naszego sprzętu, a przy tym dobrze wyglądać.

Dziś w roli głównej torba dla profesjonalistów Pro Light CC-193N zaprojektowana z myślą o zawodowcach i profesjonalnym sprzęcie wideo. Jest bardzo dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem dla kamer SONY PXW-FS7 ze zdjętą rączką, NEX-FS100R lub SONY PMW-X200, Panasonic AG- AC160 lub wideo-DSLR ze stabilizatorem. To odpowiedni wybór dla osób, które lubią mieć sprzęt pod ręką i często znajdują się w dynamicznie zmieniającej się sytuacji.

Torba Manfrotto Pro Light CCN jest wodoodporna-wykonana z bardzo wytrzymałego, nylonowego materiału typu RipStop, jest też odporna na uderzenia dzięki wbudowanej aluminiowej ramie. Kamerę możemy wyjąć szybko i łatwo, poprzez dwa górne zamki, które umożliwiają łatwy dostęp do głównej komory. Wnętrze torby możemy dostosować do naszych indywidualnych potrzeb dlaczego? Ponieważ mamy do dyspozycji modułowe regulowane przegrody, które są odpowiedzią na indywidualne potrzeby użytkownika. System ochrony sprzętu Manfrotto CPS-Camera Protection System został zaprojektowany i przetestowany laboratoryjnie, aby zagwarantować najwyższy poziom ochrony i energochłonności w czasie wstrząsu w miejscu, gdzie naprawdę ma to znaczenie.

Poręczna mniejsza kieszeń pozwala na zabranie wielu małych akcesoriów, do których szybki dostęp może być kluczowy, natomiast duża zewnętrzna kieszeń pomieści większe akcesoria takie jak obiektywy, duże baterie czy mniejsze głowice statywowe. Miejsca jest naprawdę wystarczająco, aby zmieścić zestaw reporterski z kamerą i akcesoriami, które w 100% będą bezpieczne. Dostarczona poduszka pod obiektyw absorbuje uderzenia i podtrzymuje obiektyw połączony z kamerą w czasie transportu. W zestawie mamy też pasek naramienny, który umożliwia mocowanie torby na rączce walizki z kółkami, zapewniając tym samym komfortowe przemieszczanie się np na lotnisku. Do wagi Waszego sprzętu doliczcie 2,1 kg, bo tyle właśnie waży torba. Dzięki super lekkiej technologi oraz zastosowaniu odpowiednich materiałów wzmacniających torba ta oferuje najwyższy poziom ochrony przy zachowaniu najniższej wagi.

Z całą pewnością, kiedy wiemy, że nasz sprzęt jest odpowiednio zabezpieczony, nasza praca staje się bardziej komfortowa niezależnie od ciągle zmieniającej się, dynamicznej, wymagającej naszego refleksu sytuacji. Dystrybutor oferuje torby w kilku rozmiarach, dlatego z  pewnością każdy znajdzie torbę spełniającą indywidualne potrzeby.