PODARUJ SOBIE STATYW NA ŚWIĘTA! GRUDNIOWA PROMOCJA MANFROTTO

Manfrotto, włoski producent topowego sprzętu fotograficznego, ogłasza grudniową promocję na wybrane modele statywów, plecaków i profesjonalnych zestawów wideo. W ofercie znajdują się zarówno produkty dedykowane profesjonalistom, jak i propozycje idealne dla początkujących hobbystów. To świetna okazja, aby sprezentować sobie lub bliskim wyjątkowo trafiony prezent świąteczny.

Wszystkie statywy objęte promocją sprzedawane są w zestawie z głowicą – a producent przygotował różnorodną ofertę dla fotografów i filmowców. Proponowane są modele 3- lub 4-sekcyjne, aluminiowe oraz carbonowe, z różnego rodzaju precyzyjnymi głowicami, a także sposobem składania (zaciski lub pokrętła). Szczególną uwagę zwracają bestsellerowe statywy Befree, słynące z kompaktowych rozmiarów, lekkości i stabilności.

Ponadto przecenione zostały także modele plecaków z serii Pro-Light. Te, w pełni przeznaczone na sprzęt fotograficzny, plecaki są niezastąpione w pracy profesjonalisty. Cechuje je wyjątkowa pakowność, doskonała ochrona sprzętu, dzięki elastycznym i wytrzymałym przegrodom M-Guard, i przemyślany, praktyczny design. Oferta obejmuje modele o różnych rozmiarach i możliwościach dostępu do wnętrza plecaka.

W promocyjnych cenach są również profesjonalne zestawy wideo. Z pewnością zwrócą uwagę filmowców, dla których wysokiej klasy statyw z rozpórką i głowica dająca maksymalnie płynny ruch są podstawą. 

Z oferty można skorzystać odwiedzając sklepy internetowe dealerów Manfrotto. Pełna lista przecenionych produktów i sklepów znajduje się na stronie polskiego dystrybutora.

Manfrotto to jedna z najbardziej popularnych marek na rynku fotograficznym. Kultowe statywy projektowane i produkowane we Włoszech używane są przez fotografów i filmowców z całego świata. Ponadto producent oferuje szeroką gamę plecaków, toreb oraz rozmaitych akcesoriów – zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów.