Newell Kathi Nano

Newell RGB Kathi Nano to najmniejszy przedstawiciel rodziny lamp Kathi. Będzie świetnym wyborem dla osób zajmujących się fotografią produktową i portretową, a także dla twórców vlogów i teledysków. Lampa sprawdzi się również podczas “malowania" techniką “light painting". Kathi Nano oferuje regulację mocy i temperatury barwowej (2500 K – 9000 K) oraz dostęp do 360 różnych kolorów światła. Nie zabrakło też 20 gotowych efektów specjalnych. Wykorzystując minimalną moc urządzenia, możesz liczyć nawet na 15 h nieprzerwanej pracy. 2 gwinty 1/4" oraz mocne magnesy zapewnią wygodny montaż. Lampę naładujesz za pomocą popularnego portu USB-C, korzystając z power banku lub ładowarki do smartfona. W zestawie kabel USB-C oraz poręczny statyw.
Wysoka jakość światła
Lampa LED Newell RGB Kathi Nano zapewnia doskonałą jakość światła dzięki wysokiemu współczynnikowi CRI (95+). Z odległości 0,3 m możesz osiągnąć natężenie światła wynoszące 800 luksów. Urządzenie wyposażono w półokrągły dyfuzor, nadający miękkość i odpowiednie rozproszenie wiązki. Dzięki tym właściwościom skutecznie pozbędziesz się problemu ostrych cieni.
Feeria barw
Kieszonkowy panel LED o długości **20 cm** został wyposażony w 184 diody. Oferuje on aż 360 różnych barw światła. Dla każdej z nich możesz samodzielnie zdefiniować pożądaną jasność. Mnogość kombinacji ustawień to niezastąpione wsparcie w przekształcaniu artystycznych wizji w efektowne zdjęcia i materiały video. Kathi Nano pozwala kreować unikalną atmosferę i podkreślać emocje za pomocą unikalnych kolorów, a także tworzyć oryginalne kolorowe tła. Możesz ją również z powodzeniem wykorzystać do “malowania" światłem (tzw. “light painting").
Regulacja temperatury barwowej 
Lampa LED Newell RGB Kathi Nano oferuje imponujący, jak na tak małe urządzenie, zakres regulacji temperatury barwowej światła – od 2500 do 9000 K. Zależy Ci na atmosferze słonecznego dnia? A może pragniesz oddać w kadrach chłód zimowego poranka? Wszechstronność regulacji temperatury barwowej pozwoli błyskawicznie dostosować parametry lampy do potrzeb ujęć oraz zmieniających się warunków oświetleniowych.
Efekty specjalne
Ten niewielki panel świetlny oferuje aż 20 trybów specjalnych, które dodadzą do Twoich filmów niepowtarzalne efekty świetlne. Z ich pomocą zasymulujesz: radiowóz, ambulans, wóz strażacki, uderzenie pioruna, fajerwerki, telewizor, świeczkę, atmosferę imprezy lub uszkodzoną żarówkę. Nie zabrakło też stroboskopów, błysków i wolnych przejść kolorów. Skorzystaj z trybów specjalnych i zobacz, jak działa magia kina, bez konieczności zatrudniania ekipy pirotechnicznej!
Wygoda i komfort pracy
Lekka obudowa urządzenia zapewnia odpowiedni komfort i wygodę pracy ze światłem. Dwa żeńskie gwinty 1/4" ułatwiają montaż na statywie, a mocne magnesy umożliwiają “przyklejanie" do metalowych powierzchni. Sześciokątna obudowa pozwala ustawić lampę Newell RGB Kathi Nano na płaskiej powierzchni w pięciu różnych pozycjach.
Długi czas działania
Wewnątrz obudowy miniaturowego panelu świetlnego zmieścił się akumulator o pojemności 3000 mAh. Zapewnia on do 2 godzin pracy z wykorzystaniem maksymalnej jasności światła. Przy minimalnym poziomie mocy, czas ten może zostać wydłużony nawet do 15 godzin! Gdy urządzenie się rozładuje, po prostu podłącz je do ładowarki lub power banku, przy pomocy dołączonego do zestawu kabla USB-C.
Statyw w zestawie
W zestawie z lampą Newell RGB Kathi Nano znajdziesz niewielki i poręczny statyw, który umożliwi stabilne ustawienie urządzenia na płaskiej powierzchni. Z łatwością połączysz go z jednym z dwóch żeńskich gwintów 1/4", które umieszczono na obudowie lampy.  Dzięki niewielkim wymiarom statyw może towarzyszyć Ci w każdej podróży. Z powodzeniem wykorzystasz go również w połączeniu z aparatem.
Stwórz długi panel świetlny
Każda lampa Newell RGB Kathi Nano została wyposażona w 2 żeńskie gwinty 1/4". Dzięki nim możesz połączyć kilka urządzeń w linii prostej, tworząc długi panel. To idealny wybór dla osób, które potrzebują nieco więcej światła na planie filmowym lub fotograficznym, ale także doskonały sposób na stworzenie imponującej instalacji świetlnej. Aby połączyć ze sobą kilka lamp Newell RGB Kathi Nano, wystarczy sięgnąć po adaptery, które po obu stronach wyposażone są w męski gwint 1/4" (należy dokupić osobno).

Główne cechy produktu 

– poręczna lampa LED w kształcie tuby o długości 20 cm

– wysoki współczynnik CRI (95+)

– wyposażona w 184 diody LED

– mocne magnesy umożliwiające montaż na metalowych powierzchniach

– 360 różnych kolorów światła 

– regulacja temperatury barwowej światła w zakresie od 2500 K do 9500 K

– 20 predefiniowanych efektów specjalnych (m.in. radiowóz, ambulans, zepsuta żarówka, fajerwerki)

– podświetlany ekran ułatwiający zarządzanie ustawieniami

– obsługa za pomocą ergonomicznych przycisków

– do 2 godzin pracy z wykorzystaniem maks. poziomu jasności 

– do 15 godzin pracy z wykorzystaniem min. poziomu jasności

– 2 punkty montażowe umożliwiające instalację na statywie lub uchwycie z gwintem 1/4"

– port USB-C umożliwiający wygodne ładowanie za pomocą power banku

Specyfikacja
* model: Newell RGB Kathi Nano
* moc wyjściowa: 7 W
* napięcie: 3,7 V
* CRI: 95+
* zakres temperatury barwowej: 2500 – 9000 K
* fotometria: 800 lx (0,3 m)
* diody LED: 184 sztuk (69 x zimne, 69 x ciepłe, 46 x RGB)
* kąt świecenia: 120º
* pojemność akumulatora: 3000 mAh
* czas pracy:
  * min. moc: do 15 h
  * maks. moc: do 2 h
* czas ładowania: 2,5 h
* port ładowania: USB-C
* wymiary: 20 x 4,1 x 3,6 cm
* waga: 161 g
Zawartość zestawu
* lampa LED Newell RGB Kathi Nano
* kabel USB- A / USB-C
* statyw