GENERATOR DYMU – LENSGO SMOKE B

Generator dymu to urządzenie, którego zastosowania wydają się mnożyć w nieskończoność pod warunkiem, że… No właśnie – pod warunkiem, że nasz umysł dopuści taką możliwość jak posiadanie maszyny generującej dym. Czasami rynek potrafi zrobić swoje i nagle okazuje się, że małe, sprawne urządzenia są dostępne za niewielką cenę, a nasz warsztat może zyskać i to niewspółmiernie. Jesteś filmowcem? Fotografem reklamowym? Portrecistą? :lubisz makro? To urządzenia dla Ciebie!

Zapraszamy na film o tym urządzeniu, które w cenie poniżej 1000 złotych jest w stanie przenieść możliwości fotografowania i filmowania na nie znane Wam dotąd rejony! 

Lensgo Smoke B to bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Urządzenie z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne lub eventowe pokazy.

Generator jest w stanie wytworzyć 20 m³ dymu w ciągu minuty. Urządzenie wyróżnia również bogaty zestaw akcesoriów. Specjalne rurki, filtr, dysza dyfuzyjna oraz nakładka z elektrycznym wiatrakiem to narzędzia, które pozwolą uzyskać różne typy dymu lub mgły. Urządzenie mieści się w dłoni i z powodzeniem można nim sterować jedną ręką. Dołączony do zestawu pilot umożliwia również zdalną kontrolę. Wbudowany akumulator naładujesz za pomocą uniwersalnego portu USB-C. Do zestawu dołączono również solidną walizkę transportową i 6 butelek z płynem do uzupełniania.

Zestaw sześciu, wygodnych buteleczek z zapasowym liquidem do generatora dymu Lensgo Smoke B. Każda z buteleczek zawiera 12 ml specjalnego płynu na bazie gliceryny roślinnej i glikolu propylenowego. Odpowiednie proporcje substancji gwarantują najlepszą gęstość dymu oraz niezrównaną wydajność. Uzupełnianie zbiornika jest proste i szybkie. Wystarczy zdjąć silikonową zatyczkę, która jest przytwierdzona do atomizera, a następnie, korzystając z precyzyjnego dozownika, dolać niewielką ilość płynu do wskazanego poziomu.