Nowości Newell, które warto poznać!

Lampa LED Newell RGB Kathi

Newell przyzwyczaił nas do ciągłych nowości. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ wiele firm, zwłaszcza tych z dalekiego wschodu atakuje nas ciągle nowymi produktami. Tu jednak jest nieco inaczej. Produkty Newella są przemyślane i dopracowane. Po ich zakupie można tylko się cieszyć. Kto „zaryzykował” i zakupił kiedyś, chociażby zwykły zamiennik akumulatora wie, o co chodzi. Producent obserwuje trendy rynkowe, a następnie prowadzą, opracowane przez siebie, znacznie tańsze zamienniki o takiej samej funkcjonalności. Tak stało się i teraz gdy, Newell wprowadził swoje kolejne specjalistyczne modele oświetlenia. Zwyczajowo już, otrzymały one unikalne nazwy.

Lampa LED Newell RGB Kathi

Najpierw Kathi. Kto oglądał realizowany z drona videoclip „I Ciebie też, bardzo”, ten wie, co dają podłużne moduły led, użyte przez kreatywnego filmowca czy fotografa. Jest to modny element oświetleniowy, ostatnio bardzo często stosowany. Ma go już w swej ofercie także Newell.
Newell RGB Kathi to lampa LED o wyjątkowym kształcie miecza, którą w kreatywny sposób wykorzystasz podczas sesji zdjęciowych i pracy nad materiałami video. Urządzenie oferuje regulację mocy i temperatury barwowej, a także 6 różnych kolorów światła. Lampa posiada 10 specjalnych trybów pracy umożliwiających stworzenie wyjątkowych efektów specjalnych symulujących m.in. burzę z piorunami, koguty radiowozu lub światło świecy. Wbudowany akumulator o pojemności 2200 mAh i możliwość zasilania z poziomu portu USB-C zapewnią wygodną wielogodzinną pracę, a pilot zdalnego sterowania pozwoli jeszcze łatwiej kontrolować ustawienia. Do zestawu dołączono również magnetyczne uchwyty umożliwiające montaż na metalowych powierzchniach, a także pokrowiec i pasek na nadgarstek.
Główne cechy produktu

wyjątkowa lampa LED w charakterystycznym kształcie miecza świetlnego
wygodna regulacja mocy w zakresie od 10% do 100%
6 kolorów światła RGB
3-stopniowa regulacja temperatury barwowej (3000 K, 4500 K, 6000 K)
trzy przyciski zapewniające wygodną obsługę z poziomu rękojeści miecza świetlnego
pilot zdalnego sterowania ułatwiający pracę z urządzeniem
wbudowany akumulator o pojemności 2200 mAh
10 gotowych efektów specjalnych
port USB-C umożliwiający wygodne ładowanie lub zasilanie miecza z poziomu power banku
zapinany na suwak pokrowiec oraz pasek na nadgarstek w zestawie
możliwość montażu na statywie z gwintem 1/4
w zestawie 2 magnetyczne uchwyty umożliwiające montaż na metalowych powierzchniach

Lampa LED Newell RGB Kathi
Lampa LED Newell RGB Kathi
Lampa LED Newell RGB Kathi

No i lampa LED Newell RGB-W Rangha Nano
Newell RGB-W Rangha Nano to niewielka lampa LED, która zmieści się w każdej torbie fotograficznej lub plecaku vlogera. Dzięki maksymalnej mocy 300 lumenów z powodzeniem wykorzystasz ją w makrofotografii, fotografii produktowej lub ulicznej. Świetnie sprawdzi się również podczas pracy nad materiałami video lub animacjami poklatkowymi. Wygodnie reguluj moc i temperaturę barwową, a także wybieraj spośród 12 kolorów RGB. Skorzystaj z gotowych efektów specjalnych, aby jeszcze lepiej podkreślić charakter filmowanych scen. Zimna stopka pozwoli Ci z łatwością zainstalować lampę na szynowych uchwytach znanych z aparatów fotograficznych, rigów lub klatek. 3 punkty montażowe umożliwią podłączanie dodatkowych urządzeń i akcesoriów. Lampa zasilana jest popularnymi bateriami AA.

Lampa LED Newell RGB-W Rangha Nano

Główne cechy produktu

niewielka lampa LED, która idealnie sprawdzi się w świecie filmu i fotografii
oferuje maksymalną moc na poziomie 300 lumenów
8-stopniowa regulacja temperatury barwowej w zakresie od 3000 do 6500 K
możliwość wyboru barwy światła spośród 12 kolorów RGB
wygodną obsługę zapewniają 2 przyciski i
ergonomiczne pokrętło
13 gotowych efektów specjalnych
wyposażona w zimną stopkę, którą z łatwością zainstalujesz na szynowych uchwytach znanych z aparatów fotograficznych, rigów lub klatek
wyposażona w 3 szyny montażowe umożliwiające instalację innych urządzenia z zimną stopką
zasilana 2 bateriami AA
Niewielkie wymiary, duże możliwości
Newell RGB-W Rangha Nano to lampa LED, która powinna znaleźć się w torbie każdego fotografa lub twórcy video. Małe urządzenie nie raz pomoże doświetlić kadry, dodać kolorowe efekty lub podkreślić kluczowe emocje. Niewielka lampa to również świetny wybór wszędzie tam, gdzie filmujesz lub fotografujesz w skali makro. Zdjęcia produktowe, klocki LEGO, dioramy, modele, owady, rośliny — wszędzie tam Rangha Nano sprawdzi się idealnie!

Lampa LED Newell RGB-W Rangha Nano
Lampa LED Newell RGB-W Rangha Nano
Lampa LED Newell RGB-W Rangha Nano

Magia kolorów
Dzięki zastosowaniu diod LED RGB Twoje zdjęcia i filmy mogą zostać uzupełnione o kolorowe światło, które doda ujęciom i kadrom niepowtarzalnego charakteru. Do wyboru masz aż 16 różnych barw. Dzięki wygodnemu pokrętłu możesz dodatkowo regulować ich natężenie. Nie musisz korzystać z filtrów oferowanych przez aplikacje, aby bawić się kolorami na swoich zdjęciach i filmach. Niewielka lampa pozwoli Ci uzyskać wyjątkowe efekty już na etapie naciskania spustu migawki!

Coś dla Nikoniarzy;-) Zamiennik akumulatora EN-EL25

Zajmujesz się zawodowo fotografią i nie chcesz przerwać pracy w nieodpowiednim momencie albo robisz zdjęcia na pamiątkę rodzinnych wydarzeń i boisz się przegapić najciekawsze chwile? Akumulator Newell EN-EL25 zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Wysoka jakość
Do produkcji akumulatorów Newell użyto najlepszej jakości ogniw. Podawana w miliamperach pojemność jest rzeczywista i zapewnia długi czas pracy.
100% bezpieczeństwa
Wbudowany inteligentny system zabezpieczający, oparty na układzie elektronicznym IC reguluje proces ładowania. Gwarantuje to bezpieczeństwo i ochronę dla urządzenia oraz użytkownika.
Zaawansowana technologia
Zamiennik Newell zbudowany został w technologii litowo-jonowej. Pozwala ona na wielokrotne ładowanie i rozładowywanie, a także doładowywanie w dowolnym momencie bez ryzyka wystąpienia tzw. „efektu pamięci”.
Wieloletnie doświadczenie
Marka Newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych klientów, zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii.
Specyfikacja
· model: EN-EL25
· technologia: Li-ion
· pojemność: 1280mAh
· napięcie: 7,6 V
Kompatybilność
· Nikon Z50