Nowość Newell – adapter do zasilania z V-Lock

W świecie fotografii amatorskiej ilość zużywanej energii nie jest zbyt duża. Standardowe zapotrzebowanie urządzeń elektronicznych spokojnie pokrywają akumulatory. Trochę inaczej wygląda to w przypadku zleceń profesjonalnych. Nie tylko takie zastosowania, jak koncerty nagrywane w całości, wystąpienia, prezentacje, Ale także praca w trudnych warunkach oraz konieczność stałego zasilania, w których na pierwszy plan wychodzą zastosowania związane z długo trwałą ekspozycją poklatkową we wszelkiego rodzaju timelapsach. Każdy kto miał okazję spróbować tego typu technik lub po prostu musiał realizować nagranie trwające dłużej, spotkał się z problemem obejścia sposobu zasilania kamery. Na szczęście, podobno tak jest, że jeżeli na coś jest zapotrzebowanie, to z pewnością już ktoś coś takiego wymyślił. Swego czasu prezentowaliśmy podobne rozwiązanie pozwalające na zasilanie bez przerwy wyprodukowane przez Tether Tools. Tymczasem Newell opracował kompleksowe rozwiązanie, pozwalające stosować do zasilania kamer akumulatory systemu V – Lock. Jest to tym ważniejsze, że w ostatnim okresie oferta samych akumulatorów V-Lock firmy Newell, bardzo się rozbudowała. Zainwestowanie w nie pozwala zasilać wiele urządzeń od kamer, w tym modeli w pełni profesjonalnych, przez oświetlenie, aż po aparaty fotograficzne.

Adapter zasilania Newell D-Tap to urządzenie, które umożliwia zewnętrzne zasilanie aparatów z poziomu profesjonalnych akumulatorów V-mount (V-lock). To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć maksymalny czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu lub na dłużej zapomnieć o konieczności wymieniania baterii. Nagrywasz timelapsy, rejestrujesz wielogodzinne webinary i streamy lub realizujesz transmisje na żywo? Adapter podłączony do akumulatora z gniazdem D-Tap ułatwi Ci pracę. Jego konstrukcja została idealnie dopasowana do komory baterii, a spiralny kabel ułatwi komfortowe filmowanie, rozciągając się na długość przeszło 100 centymetrów.

Główne cechy produktu
adapter zasilania (“dummy battery”)
stworzony dla aparatów zasilanych akumulatorem wybranego typu
kompatybilny z akumulatorami wyposażonymi w gniazdo D-Tap
umożliwia zasilanie aparatu z poziomu zewnętrznych akumulatorów V-lock (V-mount)
akumulator “dummy” umieszczany jest w komorze baterii, zamiast tradycyjnego ogniwa,
kątowe ułożenie wtyczki D-Tap ułatwia zachowanie porządku w kablach
optymalny kształt i wymiary zapewniające odpowiednie dopasowanie do komory baterii
idealny dla twórców wideo, którzy nagrywają wielogodzinne transmisje.
Umożliwia wydłużenie czasu pracy z aparatem, bez konieczności robienia przerw na wymianę akumulatora
spiralne skręcenie kabla redukuje zajmowaną przestrzeń i minimalizuje ryzyko splątania
w zestawie opaska z rzepem ułatwiająca utrzymanie porządku w przewodach.

Dłuższy czas pracy aparatu
Czas pracy Twojego aparatu na jednym ładowaniu jest niewystarczająca, aby zrealizować długie sesje nagraniowe? A może chcesz uniknąć częstego wymieniania rozładowanych ogniw? Sięgnij po adapter zasilania Newell D-Tap i podłącz swój aparat do profesjonalnego akumulatora V-lock (V-mount). “Dummy battery” zastąpi tradycyjne ogniwo w komorze baterii, zapewniając komfortową pracę podczas transmisji live, rejestrowania bardzo długich ujęć lub nagrywania webinarów i streamów internetowych.

Wykorzystaj moc akumulatorów V-lock
Zewnętrzne źródła zasilania wyposażone w gniazda D-Tap, zyskują coraz większą popularność w branży filmowej i fotograficznej. Akumulatory V-mount pozwalają uniknąć plątaniny kabli i zapewniają długi czas pracy, bez konieczności częstego wymieniania małych akumulatorów, w które wyposażone są popularne aparaty. Adapter Newell D-Tap zastępuje tradycyjne ogniwo w komorze baterii. Aparat może zostać wówczas podłączony do akumulatora V-lock, a ten zapewni długie godziny nieprzerwanego działania!
Idealne dopasowanie
Praca z adapterem zasilania Newell D-Tap pozwala wygodnie zarządzać kablami i zachować większy porządek podczas nagrań. Spiralne skręcenie przewodu minimalizuje ryzyko splątania i w razie potrzeby, pozwala go rozciągnąć. Z kolei kątowe ułożenie wtyczki D-Tap ułatwi organizację większej ilości przewodów. Odpowiednie odwzorowanie ogniwa zapobiega ewentualnemu zablokowaniu komory baterii.

Dostępne modele
EN-EL14
EN-EL15
LP-E6
NP-FW50
NP-FZ100
NP-W126
Cena katalogowa 69 PLN