Newell Scatto – Softbox paraboliczny

Softbox, rozpinany na masztach zewnętrznych, czyli nie posiadający mechanizmu parasolowego wewnątrz. Dobre wykonanie i zbudowanie niewielkiego (90 cm średnicy) softboxa typu głębokiego, umożliwia pełną kontrolę nad światłem. Mocowanie Bowens umożliwia stosowanie z lampami światła ciągłego LED lub błyskowymi. Dołączony grid daje jeszcze lepszą koncentrację światła. 

Wygodny montaż

Softbox paraboliczny Newell Scatto – 90 cm oferuje intuicyjny system montażu bazujący na ergonomicznych zatrzaskach. Zabezpieczono je specjalnymi gumowymi nakładkami, które ułatwiają wygodne blokowanie prętów we właściwej pozycji. Wystarczy naciągnąć pałąki, a blokada sama utrzyma je w odpowiedniej pozycji. Aby złożyć softbox, wystarczy lekko pociągnąć pałąk do góry, a następnie zwolnić każdy z zatrzasków. Grid i dyfuzory przytwierdzisz bezpośrednio do wnętrza kopuły za pomocą mocnych rzepów Velcro.

Światło pod kontrolą

Średnica softboxa parabolicznego Newell Scatto wynosi 90 cm. Imponujące wymiary pozwolą precyzyjnie oświetlać wybrane części kadru, a także w wygodny sposób rozpraszać i zmiękczać światło. Pomogą w tym dodatkowe modyfikatory dołączone do zestawu – dyfuzory oraz plaster miodu (grid). Zastosowanie srebrnego materiału wewnątrz kopuły zapewni bardzo dobre odbicie, które minimalizuje straty światła.

Dopasowany poziom rozproszenia

W zestawie z sofboxem parabolicznym Newell Scatto – 90 cm znajdziesz dwie tkaniny dyfuzyjne, które zainstalujesz wewnątrz kopuły. Dzięki nim zmiękczysz światło i rozmyjesz ostre cienie, zgodnie z bieżącymi potrzebami Twoich kadrów. Korzystając z obu tkanin, możesz uzyskać maksymalny poziom dyfuzji wynoszący 2,1 stop.

Precyzyjne ukierunkowanie światła

Jeśli chcesz precyzyjnie oświetlić wybrany obiekt lub przestrzeń, nie rozpraszając przy tym światła na pozostałą część kadru, skorzystaj z dołączonego do zestawu plastra miodu. Charakterystyczny grid zainstalujesz za pomocą mocnego rzepu Velcro. Pozwoli on nadać światłu odpowiedni kontrast i ukierunkować je dokładnie tak, jak tego potrzebujesz!

Wygodny transport

Softbox paraboliczny Newell Scatto 90 cm to idealny towarzysz podróży, ponieważ jego waga wynosi jedynie 2 kilogramy. W zestawie z modyfikatorem znajdziesz wytrzymałą torbę zapinaną na suwak. Bezpiecznie przetransportujesz w niej softbox, grid oraz tkaniny dyfuzyjne. Torbę wykonano z grubego i trwałego materiału, który zapewni odpowiednią ochronę.

40 miesięcy gwarancji

Postaw na jakość i doświadczenie. Newell to marka, która działa na rynku od 2009 roku, specjalizując się w produkcji urządzeń i akcesoriów wykorzystywanych w branży filmowej i fotograficznej. Każdy produkt objęty jest 40-miesięczną gwarancją. Wybierając softbox paraboliczny Newell Scatto 90 cm zyskujesz pewność, że w razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z działaniem modyfikatora, otrzymasz odpowiednie wsparcie!

Specyfikacja

  • model: Newell Scatto – 90 cm

  • typ: softbox 18-boczny

  • mocowanie: Bowens

  • dyfuzja: maks. – 2,1 EV (przy zastosowaniu 2 tkanin dyfuzyjnych)

  • średnica (po rozłożeniu): Ø90 cm

  • głębokość (po rozłożeniu): 65 cm

  • wymiary (złożony): 75 x 22 cm

  • wymiary torby: 22 x 81 cm

  • waga: 2,07 kg