Newell Kathi RGB

To co nas ujęło, to możliwość stosowania tych lamp jako źródła światła do fotografii produktowej. Bardzo wygodna jest duża długość, która przy fotografowaniu małych przedmiotów świetnie podkreśla ich linie.

Newell RGB Kathi to lampa LED o wyjątkowym kształcie miecza, którą w kreatywny sposób wykorzystasz podczas sesji zdjęciowych i pracy nad materiałami video. Urządzenie oferuje regulację mocy i temperatury barwowej, a także 6 różnych kolorów światła. Lampa posiada 10 specjalnych trybów pracy umożliwiających stworzenie wyjątkowych efektów specjalnych symulujących m.in. burzę z piorunami, koguty radiowozu lub światło świecy. Wbudowany akumulator o pojemności 2200 mAh i możliwość zasilania z poziomu portu USB-C zapewnią wygodną wielogodzinną pracę, a pilot zdalnego sterowania pozwoli jeszcze łatwiej kontrolować ustawienia. Do zestawu dołączono również magnetyczne uchwyty umożliwiające montaż na metalowych powierzchniach, a także pokrowiec i pasek na nadgarstek.

Magia kolorowego światła

Oprócz 100 diod imitujących ciepłe lub zimne światło, miecz świetlny Newell Kathi oferuje również 50 ledów RGB. Dzięki nim Twoje zdjęcia i filmy mogą zostać uzupełnione o kolorowe poświaty, błyski i łuny, które nadadzą kadrom i ujęciom niepowtarzalnego charakteru. Wśród dostępnych barw znajdziesz czerwony, zielony, niebieski, żółty, różowy i błękitny. W wygodny sposób możesz regulować ich natężenie, a także przełączać się pomiędzy nimi za pomocą pilota zdalnego sterowania lub przycisków wbudowanych w rękojeść lampy.

Wyjątkowe efekty specjalne

Lampa LED Newell RGB Kathi oferuje 10 wyjątkowych trybów specjalnych, które dodadzą do Twoich filmów niepowtarzalne efekty świetlne. Dzięki nim zasymulujesz burzę z piorunami, fajerwerki, światło świecy, telewizor, zepsutą żarówkę, światło lampy błyskowej, policyjny radiowóz lub ambulans. Chcesz, aby w Twoich produkcjach pojawiły się efekty rodem z Hollywood? Skorzystaj z trybów specjalnych i zobacz, jak działa magia kina!

Wygodne sterowanie z poziomu pilota

Mimo że charakterystyczna konstrukcja lampy LED Newell RGB Kathi aż prosi się o to, żeby chwycić ją w dłonie, jak miecz świetlny rycerza Jedi, praca na planie filmowym lub zdjęciowym wcale nie musi się z tym wiązać! Dołączony pilot umożliwi zdalne sterowanie. Możesz więc ukryć lampę pośród scenografii lub ustawić ją w trudno dostępnym miejscu, bez konieczności podchodzenia do niej, za każdym razem, gdy trzeba zmienić parametry światła! Pilot pozwala włączać i wyłączać miecz świetlny, wygodnie przełączać się między różnymi kolorami, a także sterować jasnością i efektami specjalnymi.

Wbudowany akumulator i zasilanie z power banku

Miecz świetlny LED Newell RGB Kathi wyposażono w pojemny akumulator o pojemności 2200 mAh. Zapewnia to długi czas pracy i pozwala zapomnieć o wymiennych bateriach. Gdy urządzenie się rozładuje, po prostu podłącz je do ładowania za pomocą portu USB-C, przy pomocy dołączonego do zestawu kabla. Co ważne, gniazdo to może również zasilać lampę. Jeśli czekają Cię wielogodzinne zdjęcia, po prostu podłącz miecz świetlny do power banku lub ładowarki, zapewniając sobie jeszcze większy komfort pracy!

Dodatkowe akcesoria w zestawie

W zestawie z lampą LED Newell RGB Kathi znajdziesz nie tylko pilot zdalnego sterowania i przewód umożliwiający ładowanie. Pokrowiec zapinany na ekspres pozwoli w wygodny i bezpieczny sposób przechowywać miecz świetlny, a specjalny pasek na nadgarstek zapewni lepszy komfort pracy z urządzeniem trzymanym w dłoni. A ponieważ lampą można sterować na odległość, w zestawie nie mogło zabraknąć specjalnych magnetycznych uchwytów montażowych. Dzięki nim miecz świetlny można przyczepić do metalowych powierzchni, wykorzystując go nie tylko jako narzędzie pracy, ale także w charakterze efektownej dekoracji.

Wszechstronne zastosowanie

Charakterystyczny podłużny kształt, jaki oferuje lampa LED Newell RGB Kathi to gwarancja ogromnej swobody twórczej. Jej lekka konstrukcja, wygodny uchwyt, możliwość zdalnego sterowania za pomocą pilota, a także opcja instalacji na specjalnych uchwytach pozwolą wykorzystać ją w różnych sytuacjach, podczas pracy nad filmami i zdjęciami. Miecz świetlny idealnie sprawdzi się podczas nieszablonowych zabaw ze światłem, tworząc niepowtarzalną atmosferę za pomocą kolorów i błysków. Urządzenie umożliwi też efektowny “light painting". Dzięki Newell RGB Kathi uruchomisz nowe pokłady kreatywności i stworzysz jeszcze ciekawsze fotografie i materiały wideo!

Moc i temperatura barwowa pod kontrolą

Wystarczy zaledwie kilku sekund, aby w wygodny sposób dopasować światło do zastanych warunków lub potrzeb Twoich ujęć i kadrów. Zmiana jasności odbywa się poprzez skokowe przejścia o 10% mocy. Ustawisz ją za pomocą przycisków na pilocie lub tych, które umieszczono na rękojeści miecza świetlnego. Lampa LED Newell RGB Kathi oferuje również 3-stopniową regulację temperatury barwowej. Dostępne warianty to 3000 K, 4500 K oraz 6000 K.

Poniżej prezentujemy fotografie makro wykonane z tym źródłem światła.