Leica D-Lux 7 w zestawie Street Kit

Dyskretnie czarna wersja aparatu Leica D-Lux 7 od dziś jest dostępna także jako Street Kit. Zestaw ten to kompletne narzędzie do eksploracji miejskich przestrzeni. Poza aparatem zawiera także dodatkowy chwyt, pasek z paracordu by COOPH, i zapasowej baterii. Taki lekki zestaw to idealny wybór zarówno do fotografii podróżniczej, jak i ulicznej.

Aby zapewnić maksymalną spontaniczność i wygodę, obiektyw jest chroniony przez automatyczny dekielek z genialnym mechanizmem otwierania – co oznacza, że fotograf nie musi już zdejmować osłony obiektywu przed wykonaniem zdjęcia.

Leica D-Lux 7 w zestawie Street Kit oferuje te same specyfikacje techniczne, funkcje i intuicyjną koncepcję obsługi, które wyróżniają model produkowany seryjnie. Wyposażony w jasny obiektyw zmiennoogniskowy Leica DC Vario-Summilux 10,9–34mm f/1,7–2,8 ASPH. (odpowiednik 24 – 75 mm w formacie 35 mm) i matrycę w formacie Cztery Trzecie, ten wysokowydajny kompaktowy aparat zapewnia doskonałą jakość obrazu we wszystkich sytuacjach zdjęciowych.

Funkcje takie jak obsługa ekranu dotykowego, technologia Bluetooth czy ładowanie w aparacie przez port USB sprawiają, że Leica D-Lux 7 jest niezwykle elastycznym narzędziem, które daje fotografowi dużą swobodę i możliwość uchwycenia decydującego momentu.

Dzięki prostemu połączeniu z aplikacją Leica FOTOS, Leica D-Lux 7 może być obsługiwana zdalnie przez smartfona; aplikacja umożliwia również szybkie i bezpośrednie przesyłanie zdjęć na urządzenia z systemem iOS i Android. Obrazy można następnie natychmiast udostępniać na platformach mediów społecznościowych lub edytować.