Kiedyś Lastolite… Od dzisiaj Manfrotto

Lastolite, znany z produkcji profesjonalnych akcesoriów oświetleniowych i teł fotograficznych, zmienia nazwę na Manfrotto. Taki produkt jak blendy czy tło magnetyczne uzyskały najwyższe oceny i rekomendację naszej redakcji. Cieszymy się, że produkty będą dalej dostępne a zmieni się tylko opakowanie i logotyp. Dla nas jako klientów może oznaczać to tylko dalszy rozwój i coraz lepsze produkty.

Zmiana dotyczy wyłącznie logo umieszczanego na produktach oraz ich identyfikacji wizualnej takich jak opakowania i materiały promocyjne.

 Wszystkie produkty zachowają swoje nazwy własne, opisy, kody i numery EAN, a produkcja nadal będzie się odbywać w Wielkiej Brytanii, przez ten sam wykwalifikowany zespół i przy wykorzystaniu tych samych, najwyższej jakości materiałów. 

Bez zmian obowiązują także warunki gwarancyjne, w tym możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji do 10 lat od daty zakupu czy dożywotnia gwarancja na obręcze.

Producent zakłada, że przez najbliższe 9-12 miesięcy w obrocie mogę pojawić się produkty zarówno z logo Manfrotto jak i Lastolite, aż do wyczerpania zapasów tych drugich.

Zmiana ma celu wykorzystanie potencjału, jakim jest jedna, silna marka i umożliwienie klientom szerszy, łatwiejszy wybór niezbędnych produktów w jednym miejscu.

Więcej szczegółów i pełna oferta akcesoriów oświetleniowych oraz teł fotograficznych dostępna jest na stronie manfrotto.com.pl