Joby Beamo – Interesujące źródło światła?

Nasz naczelny – Maciej – zafascynował się produktem, który większość z nas uznała za zaledwie niegroźny gadżet. Jeszce nie rozumiemy tej fascynacji, ale Maciej zabrnął dalej i wytłumaczył się w filmie na swoim kanale YT. Zapraszamy więc na film a poniżej przedstawiamy informacje producenta. Dodać należy, że po promocyjnej cenie można kupić Beamo na stronie Multifoto. Lampki są w dwóch rozmiarach i cenach ok. 200 i ok 300 zł.

Beamo Mini

Super kompaktowe i przenośne światło LED, które sprawi, że będziesz wyglądać świetnie w każdej sytuacji!

Przeznaczone dla twórców, którzy chcą zachować profesjonalny wygląd, niezależnie od okoliczności

  • Super kompaktowe i przenośne światło LED
  • Zaprojektowane, aby zminimalizować niedoskonałości i uzyskać właściwy odcień skóry
  • Wbudowane dwa mocowania na akcesoria (zimna stopka)
  • Wszechstronne, wodoodporne i wytrzymałe – idealne na wszelkie warunki zewnętrzne
  • Magnetyczne “plecy”

Rozwiń swojego vloga z Beamo Mini! Ta lampa LED do telefonów została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić profesjonalne oświetlenie w każdych warunkach, przenosząc Twoje filmy na zupełnie inny, wyższy poziom!

 

Beamo to kompaktowy i bardzo wytrzymały sprzęt, odporny na warunki atmosferyczne – idealnie sprawdza się w podróży! Można go również zanurzyć w wodzie do aż 30 metrów głębokości! Nagrywaj swoje przygody na kempingu, podczas windsurfingu lub jeżeli zajmujesz się tematami beauty, tutorialami o makijażu, a dzięki doskonałemu oświetleniu, zawsze wyglądaj dobrze.

 

Możesz używać pełnej mocy (1000 lumenów), wykorzystać wbudowaną 5-stopniową skalę, lub ściemniać w sposób płynny w aplikacji, aż do momentu uzyskania idealnego poziomu jasności. Dokądkolwiek się wybierasz, zabierz swoje Beamo, a Twój kontent wyjdzie doskonale!

Tylna część Beamo Mini zawiera magnes, dzięki któremu bez problemu zamontujesz światło niemal wszędzie! Bądź kreatywny i korzystaj z możliwości, jakie daje dodatkowe oświetlenie.

 

Z kwestii technicznych: Beamo emituje światło o temperaturze 5100K – co to dla Ciebie oznacza? Kiedy połączysz Beamo z dyfuzorem, który jest w zestawie,  uzyskasz nieskazitelne i naturalne odcienie skóry – jak w świetle dziennym. Można więc śmiało stwierdzić, że posiadanie Beamo jest jak spacerowanie z małym słońcem w kieszeni!

 

Wzmocnij swój sprzęt! Beamo ma dwa zewnętrzne mocowania, do których z łatwością wsuniesz dowolne akcesorium. Dodaj mikrofon, kolejny Beamo (by uzyskać dodatkową jasność) lub cokolwiek innego, co uważasz za potrzebne, aby poprawić jakość swoich nagrań. Ponadto wbudowany, uniwersalny gwint pozwala umieścić lampę na GorillaPod lub dowolnym innym statywie.

 

Beamo jest bardzo sprytny! Możesz nim łatwo sterować poprzez Bluetooth za pośrednictwem aplikacji myJOBY (dostępnej na iOS i Android). Ustawiaj poziomy jasności, zapisuj i ponownie odtwarzaj ulubione sceny, a nawet steruj wieloma lampkami jednocześnie. Aplikacja myJOBY pozwala na ustawienie idealnego oświetlenia zdalnie – zapewniając jeszcze bardziej kreatywną wizję!

 

Beamo działa przez 40 minut przy ustawieniach mocy na poziomie 100% i 100 minut przy 50% (zalecany poziom do vlogowania). Można go wygodnie ładować za pomocą kabla USB.