Yaneck Wasiek – Warsztat fotografii portretowej – Leica Academy Warszawa

Spieszcie się z zapisami, ponieważ takiej okazji długo mieć nie będziecie. Jeśli interesuje Was portret, fotografia wizerunkowa osób, nie możecie szybciej i w bardziej atrakcyjny sposób przyswoić sobie wiedzy na ten temat. Warsztaty odbędą się 11 grudnia w godzinach pomiędzy 12 00 a 15 00, w Warszawie w 6×7 Fotografia Profesjonalna na ulicy Rudzkiej 28, a poprowadzi je fotograf polskiego pochodzenia, na co dzień pracujący w Kalifornii – Yaneck Wasiek. Jego prace możecie zobaczyć między innymi na stronie wasiofaces.com oraz na stronie wasiophotography.com

Specjalista od tego typu fotografii pokaże Wam jak świecić, jak ustawiać cały set, aby uzyskiwać pożądane i powtarzalne rezultaty. Wszystko po polsku i za 300 pln! Poprzednich warsztatów są zachwyceni poziomem wiedzy i sposobem przekazania praktycznych umiejętności w zakresie fotografii osób, ze szczególnym uwzględnieniem sposobu pracy z człowiekiem. Uznany w USA, niejednokrotnie nagradzany fotograf ślubny i headshotowy, współpracownik Petera Hurleya i maniak wierności kolorów oraz pracy na kablu. Ambasador Savage Universal, Tenba i Tether Tools. Mistrz X-rite Coloratti. 

Fajne jest to, że na miejscu będzie można skorzystać ze sprzętu Leica SL 2 i SL2-S, ale także zobaczyć jak na kablu pracować będzie Wasz sprzęt. Te warsztaty to bardzo ciekawa inicjatywa. Możecie sobie sprawić prezent na święta, ponieważ sprzęt to nie wszystko, liczy się także warsztat, a ten jest podobno wypadkową ilości godzin pracy spędzonych nad danym tematem. Może więc lepiej skorzystać z inspiracji i fachowej wiedzy?

Więcej przeczytacie i zapiszecie się na warsztaty – tutaj.