10 Edycja – Leica Street Photo – zgłoś się już dziś!

Wydarzeń fotograficznych, zwłaszcza w takim formacie nigdy dosyć! Kilka dni temu – 16 listopada ruszyła 10 – jubileuszowa edycja Leica Street Photo. Nabór prac trwa do 16 grudnia 2020, do godziny 19 59.Tematyka konkursu jest już świetnie znana – fotografia uliczna.  Leica 6×7 Gallery Warszawa oczekuje na Wasze prace będące ilustracją teorii “decydującego momentu”.

Ten rok to świetny poligon dla reporterów i streetowców. Pandemia wywróciła świat do góry nogami, a nasza rzeczywistość polityczna obfituje w dramatyczne wydarzenia.

W związku z okrągłą rocznicą powstania konkursu został on otwarty także na fotografów zagranicznych. Do stałych patronów tj. Digital Camera Polska, Fotopolis.pl oraz Gazety Wyborczej dołączył magazyn Leica Fotografie International (LFI)! Organizatorzy liczą na to, że przełoży się to na jedną z najciekawszych edycji w historii.

Oprócz tradycyjnej nagrody, którą jest wystawa prac w Leica 6×7 Gallery Warszawa, organizator przewidział  dodatkową nagrodę Grand Prix – aparat Leica Q2. Autor bądź autorka najlepszego zdjęcia otrzyma wyśmienite narzędzie do fotografii ulicznej.

Zgłaszajcie się już dziś!